Jak urządzić pokój niemowlaka – pomarańcz

Stając przed wyborem kolorystyki do pokoju niemowlaka warto rozważyć pomarańcz. Barwa ociepli i ożywi wnętrze. Sprawdzi się w połączeniu z błękitami, granatami, zieleniami, szarościami i beżami. Zastosowana w małych ilościach będzie bardzo radosną kropką nad i.

Pomarańczowe dodatki do pokoju niemowlaka, dziecka, chłopca Pomarańczowe dodatki do pokoju niemowlaka, dziecka, chłopca Pomarańczowe dodatki do pokoju niemowlaka, dziecka, chłopca

Źródło: www.pinterest.com

Urządzimy pokój dla niemowlaka, chłopca, używając pomarańczowych dodatków. Bazę aranżacji będą stanowiły stonowane meble (4., 7., 11.). Na jednej z białych  ścian umieścimy tapetę (6.). Jej błękit nada męskiego charakteru, liski dziecięcego. Zachowując motyw zwierzęcy, na kolejnej ścianie zamieszka plakat z analogicznym motywem liska (5.). W łóżeczku znajdzie się  błękitno – pomarańczowa pościel (9.), która dodatkowo połączy dwie zastosowane w pokoju barwy. Świetnie skomponuje się również z kolorem łóżeczka. Na białym fotelu ułożymy bardzo żywą, trójwymiarową, plecioną poduchę (10.). Na podłodze ustawimy ręcznie wykonany, pleciony kosz na zabawki. Nastrój w pokoju dopełni oświetlenie – pomarańczowa lampka nocna (2.) oraz bardzo delikatny łańcuch Cotton Balls (3.). A misia wtulimy w ramionka dziecka (8.).

pomarnczowy pokój dla dziecka

pomarnczowy pokój dla dziecka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s